خدمات ما

عضو اصلی کنسرسیوم فراگیر ایران اف سی پی

کنسرسیوم ایران اف سی پی از نظر تعداد مشارکت کنندگان به عنوان یک رکورد در تاریخ اقتصاد ایران به ثبت رسیده است که ارایه دهنده خدمات ارتباطی و مخابراتی در 21 استان کشور می باشد. شرکت رایان روش نیز به عنوان یکی از اعضای اصلی و تنها شرکت کردستانی در کنسرسیوم مذکور مشارکت نموده است.

توسعه وب

متخصصین رایان روش سنه با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا به شما وکسب و کار شما امکان حضور موثر در دنیای مجازی را خواهند داد.
ما با ترکیب تجربیات خود در زمینه شبکه ی اینترنت و تکنولوژی های آن و متدولوژی توسعه نرم افزارهای تحت اینترنت خدمات خود را ارائه می کنیم .
از دلایل ابتدایی ولی بسیار مهم استفاده از خدمات تحت وب می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 1. یک وب سایت خوب اعتبار شما را افزایش می دهد.
 2. ارتباط ساده و بدون واسطه با مشتریان و تعامل دو طرفه از مزایای یک وب سایت خوب است.
 3. وب سایت مناسب باعث افزایش ارزش تبلیغات شما می شود.
 4. یک وب سایت خوب وپویا این امکان را به شما می دهد در هر زمان و مکان خدمات جدید خود را با کمترین هزینه به مخاطبان خود معرفی نموده و در صورت نیاز آن را به روز نمایید.
 5. فراگیر شدن خدمات، تعامل با مشتریان و اهمیت به خواست مخاطب و بسیاری مزایای دیگر

مهندسی شبکه

مشاوره و طراحی، نظارت و اجرای شبکه های متنوع یکی از عمده ترین فعالیتهای بی رقیب شرکت رایان روش سنه در زمینه توسعه فن آوری اطلاعات بخصوص در استان کردستان می باشد. مهمترین فعالیتهای این شرکت در زمینه خدمات شبکه را می توان به صورت زیر برشمرد:

 1. مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های محلی و گسترده ( Passive و Active ) بر پایه استانداردهای EIA/TIA، IEEE
 2. ارائه مشاوره در زمینه پیاده سازی شبکه های نسل جدید NGN
 3. ارائه طرح جامع توسعه فن آوری اطلاعات وارتباطات برای سازمان ها
 4. مشاوره و راهکارهای امنیت شبکه و استاندارد سازی شبکه بر اساس استانداردهای امنیتی روز دنیا ISO / IEC1799 ، BS 7799

 خدمات سخت افزاری

با توجه به اینکه ایجاد بستر سخت افزاری مناسب از نیازهای اولیه کلیه خدمات فن آوری اطلاعات می باشد، شرکت رایان روش سنه در کنار خدمات گسترده خود با معرفی، تأمین و ارائه تجهیزات با کیفیت و معتبر سعی نموده است نیاز مشتریان خود در زمینه سخت افزارهای لازم ازکامپیوترهای خانگی گرفته تا تجهیزات فعال و غیر فعال مورد نیاز شبکه های گسترده را تأمین نموده و خدمات مورد نیاز آن را نیز با بالاترین کیفیت ارایه نماید و زمینه مناسبی را برای بهره بردای بهینه از خدمات فن آوری اطلاعات برای مشتریان خود فراهم سازد.

 خدمات پس از فروش

در جوامع پیشرفته سازمانهایی که تا دیروز در فکر جذب و افزایش مشتریان جدید خود بودند، امروزه به دنبال افزایش سطح رضایت مندی مشتریان هستند.در شرایطی که گارانتی و خدمات پس از فروش به عنوان یکی از عوامل موفقیت شرکتها شناخته می شود، شرکت رایان روش سنه با قرار دادن این مهم در سرلوحه فعالیتهای خود توانسته است با بهره گیری از کادر فنی و متخصص و ایجاد واحدهای متمایز خدمات پس از فروش در حوزه های مختلف، مهمترین گام عملی را در راستای رضایتمندی مشتریان خود بردارد.از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1.  پشتیبانی شبانه روزی خدمات اینترنت
 2. ارایه خدمات نصب و راه اندازی و گارانتی
 3. تامین و ارایه کلیه اقلام مصرفی وقطعات یدکی اصلی
 4. سرویس و تعمیرات
 5. آموزش و پشتیبانی فنی کلیه حوزه های نمایندگی ومشتریان
 6. عقد قراردادهای سرویس ونگهداری

تولید نرم افزارهای کاربردی

امروزه مهم ترین چالش پیش رو مدیران و صاحبان ادارات، صنایع و بنگاه های تجاری، پیاده سازی و تولید نرم افزار است.
تولید نرم افزار پروسه ای علمی و تخصصی و وابسته به دانش برنامه سازی و نیروی انسانی می باشد.
شرکت رایان روش سنه آمادگی دارد تا برنامه های سفارشی و نرم افزارهای کاربردی به صورت اختصاصی و مبتنی بر پایگاه داده و منطبق با اصول مهندسی نرم افزار برای کارفرمایان محترم تولید نماید. شما نیز در صورتیکه ایده ای تجاری، سازمانی و یا خدماتی دارید و خواهان اجرایی و تولید نرم افزاری برای ایده خود یا سازمان مطبوع خود هستید با ما تماس بگیرید.

مزایای واگذاری پروژه های تولیدی نرم افزار به رایان روش سنه:

 1. کاهش هزینه ها
 2. تمرکز بر امکانات و توسعه منطقی نرم افزار
 3. سرعت در تولید
 4. تولید بر اساس تخصص
 5. پشتیبانی و توسعه مطلوب