اینترنت

اینترنت ADSL

adsl_accounting2.jpgاینترنت ADSL یا همان اینترنت پرسرعت ADSL امکان کارآمدی است که کاربران را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن،کامپیوتر و مودم ADSL2+، بتوانند بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دایم و پرسرعت به اینترنت متصل شوند. شرکت‌ رایان روش سنه عضو اصلی کنسرسیوم فراگیر ایران اف سی پی ( ارتباطات ثابت پارسیان ) به شماره پروانه 24-94-100 می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شبکه مرکزی کردستان مراجعه فرمایید.


پهنای باند اختصاصی Dedicated Bandwidth

adsl_accounting2.jpg

 

شرکت‌ رایان روش سنه عضو اصلی کنسرسیوم فراگیر ایران اف سی پی ( ارتباطات ثابت پارسیان ) به شماره پروانه 24-94-100، با بهره گیری از پهنای باند وسیع، امکان ارائه پهنای باند اینترنت اختصاصی را فراهم نموده است. پهنای باند اختصاصی به دو صورت بر بستر intranet و wireless قابل ارائه می باشد.

توضیحات بیشتر »


اینترنت بی سیم (Wireless)

wireless-png.gifسرویس Wireless یک فن آوری ارتباطی دیجیتال بی سیم جهت دسترسی پرسرعت کاربران به اینترنت یا دیگر خدمات شبکه ای می‌باشد.در این فن آوری، اتصال به شبکه نیازی به سیم ندارد و کاربر تنها با استفاده از کامپیوتر و مودم Wireless، بدون نیاز به هرگونه خط تلفن، می‌تواند از خدمات شبکه Wireless استفاده نماید.